Knut Kommunikation är en eventbyrå som skapar varumärkesupplevelser och engagemang, det många idag kallar brand experience.

Engagemang är hela nyckeln – att visa och att skapa. Det är därför vi har så många långvariga och lyckliga relationer med våra kunder.
Vi har blivit utsedda till Ung Gasell, vunnit Gyllene Hjulet och toppplacerade i Årets byrå senaste åren.

Jo, och en sak till: vi satsar inte på att vara bra på det vi gör.
Vi satsar på att vara Sveriges bästa

Vi på Knut Kommunikation

Carolina Gahns

VD

carolina@knutk.se

M +46 704 71 65 22

Pär Arvered

Strategisk partner

par@knutk.se

M +46 704 71 79 21

Louise Segerfjord

Projektkoordinator

louise@knutk.se

M +46 707 91 02 91

Sara Axelsson Wåhlström

Projektledare

sara@knutk.se

M +46 707 52 94 97

Karin Kipping

Projektledare

karin@knutk.se

M +46 737 44 66 02

Jeanette Alm Högman

Projektledare

jeanette@knutk.se

M +46 704 46 20 23

Alexandra Schytt

Producent

alexandra@knutk.se

M +46 707 15 51 90

Pauline Stiernswärd

Producent

pauline@knutk.se

M +46 709 93 49 31

Ola Sterling

Producent

ola@knutk.se

M +46 707 21 89 93

Jonna Andersson

Junior producent

jonna@knutk.se

M +46 767 61 09 45

Kalle Olebro

Kundansvarig

kalle@knutk.se

M +46 70 324 99 98

Magnus Bohlin

Art Director

magnus@knutk.se

M +46 76-550 39 17

Knut Kommunikation

Repslagargatan 17B, 118 46 Stockholm

+46 (0)8 442 7460 | info@knutk.se