Knut Kommunikation är en eventbyrå som skapar varumärkesupplevelser och engagemang, det många idag kallar brand experience.

Engagemang är hela nyckeln – att visa och att skapa. Det är därför vi har så många långvariga och lyckliga relationer med våra kunder.
Vi har blivit utsedda till Ung Gasell, vunnit Gyllene Hjulet och toppplacerade i Årets byrå senaste åren.

Jo, och en sak till: vi satsar inte på att vara bra på det vi gör.
Vi satsar på att vara Sveriges bästa

Vi på Knut Kommunikation

Carolina Gahns

VD

carolina@knutk.se

M +46 704 71 65 22

Pär Arvered

Strategisk partner

par@knutk.se

M +46 704 71 79 21

Anna-Katarina Kylliäinen

Kundansvarig

anna@knutk.se

M +46 707 70 12 75

Louise Segerfjord

Projektkoordinator

louise@knutk.se

M +46 707 91 02 91

Sara Axelsson Wåhlström

Projektledare

sara@knutk.se

M +46 707 52 94 97

Karin Kipping

Projektledare

karin@knutk.se

M +46 737 44 66 02

Jeanette Alm Högman

Projektledare

jeanette@knutk.se

M +46 736 22 97 38

Alexandra Schytt

Producent

alexandra@knutk.se

M +46 707 15 51 90

Pauline Stiernswärd

Producent

pauline@knutk.se

M +46 709 93 49 31

Carl-Michael Sjöberg

Producent

michael@knutk.se

M +46 706 50 28 84

Ola Sterling

Producent

ola@knutk.se

M +46 707 21 89 93

Zackarias Bliman

Ambassador Carlsberg

zackarias.bliman@carlsberg.se

M +46 707 51 84 50

Knut Kommunikation

Repslagargatan 17B, 118 46 Stockholm

+46 (0)8 442 7460 | info@knutk.se